| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já jsem každé Vánoce taky vždycky nesvá, jestli jsem toho koupila dost a jestli to je to pravé a tak a ve finále se každý rok poté co se dárky rozdají ujistím, že je to vlastně úplně jedno :-) Že všichni mají radost z toho, že jsme se zase ve zdraví všichni sešli a tak ... tak na to se těším moc a moc... Od zítřk auž mám dovču, tak to bude momentálně ten nej dárek ... 11 dní doma v klídku a pohodičce ... teda tak si to aspoň maluju ~;) tak snad to klapne !

Májjo, nevím jak moc Adrí kašle, ale my jsme pokaždé k doktorovi nešli, protože jsem pořád poslouchala dokola stejné řeči a nic z toho ! ALe je fakt, že u nás to bylo skoro pořád. Takže zásoby na kašel máme opravdu velké. Mucosolvan moc nedáváme, rozpouští všechno a může to pak spadnout na průdušky nebo na plíce. Spíš jsme používali Spiropent, Ditustat, Dithiaden, Prothazin a tak, ale to je spíš na utlumení. Nevím co má za kašel ... :-( Na každý je něco jiného ... Ale jestli si nejsi jistá a bojíš se, aby se jí to třeba nerozjelo víc, tak si zajdi pro svůj klid k doktorovi ...

My jsme zatím v super náladě, protože už jsme 14 dní zcela zdrávi ... hurrrááá. Snad to chvíli vydrží. Kája začala brát nějaké ty léky co nám napsala ta doktorka přes alergo, a je o dost lepší ... a hlavně zcela zjevně jsme přišli o příznaky dva a to je neustálej kašel a ještě jako bonus měla Kája už asi rok mapy na jazyku, s tím, že náš doktor tvrdí po clou dobu, že to nic není a je to úplně normální ... 14 dní bereme ty léky a 14 dní to tam nemá ... tak nevím, jestli to třeba nemohla být taky nějaké alergická reakce na něco ... vůbec netuším ... Ale měla flekatý jazyk dobře rok ... stalo se vám to někomu ?

Jinak kdybych tu už do Vánoc nebyla tak všem přeji nádherné Vánoce !!! ~x~~x~~x~~x~~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.