| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Monty - setkala jsem se se zajímavým fenomnem (nebo to byla a je náhodička...těžko říct) - Cimrmana nesnášejí především Moraváci, nebo je jim zcela lhostejný. Nerozumí tomu druhu humoru... ~d~
Je to zvláštní, protože titíž lidé mají rádi všechny ty "Na samotě u lesa", "Rozpuštěý a vypuštěný" aj., jejichž humor je stejný a princip vlastně taky. Nemluvě o tom, že jak Cimrmana, tak filmy je třeba vidět víckrát, aby člověk vychytal všechny bonmoty, náznaky, detaily kulis aj.

Nepovím Ti, jakou hru mám nejraději, protože ty starší (a asi "lepší") umím od dětství zpaměti, používáme úryvky v rodině i mezi přáteli jako běžné řečové obraty a fráze, takže už mi to nepřipadá tak zábavné jako ty novější.

Ale mám velmi ráda třeba Švestku, Záskok určitě, Dobytí severního pólu, Lijavec... to je těžký! ~d~ ~:-D
Z Českého nebe jsem zatím viděla jen úryvky a četla jsem ho - musím říct, že jsem se nasmála dost a občas i řvala smíchy.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.