| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, tož tak to jo. to chápu.
Pokud máš lepší možnost, tak to je jasné.
Držím pěsti, ať vám to s manžou vyjde ~R^

Sárinka je už taaaak velká slečna, to je šílené, jak to letí ~7~ Je moc hezká ~x~

Já jsem pro změnu opět v rachotě. Ale nemůžu říct, že by mi tu nebylo dobře ~y~. Není moc práce. Finové mají dovolené. Takže toho není nijak extrémně moc. ~R^
A mi ted doma nešel net, nechápu proč. No snad mi to nějak nestopli ~7~ protože už jedeu asi rok zadara. Oni v tom mají hrozný bordel. Nemám ani smlouvu - prostě nic. Oni tenkrát mě přišli napojit a že mi pošlou smlouvu a budou posílat faktury. a nic. ~y~ No uvidíme.
On ten net není nijak extrém rychlý a stává se, že vypadne třeba i na den. ale říkám si že zadara co bych chtěla že...~t~
Kdybych to měla platit, tak jdu jinam. No ale tentokrát to nešlo dva dny. tak to už je divné. Pokud ani dneska to nepůjde, tak už je to veeeeeelice podezřeléééééé~d~

Leoni, to je fajn, že byl u vás Štědrý den fajný. U nás taky kupovidu bylo fajn. Chlap přišel už na večeři, a rozbalovali jsme dárky. Manči byla total nadšená, pištěla. ~t~

Ale onemocněla. Je opět zahleněná, kašle. Maruška je u tatínka od včerejška. asi až do středy. od čtvrtka mám dovolenou. No ale znáte děcka, jak jsou nemocné, tak jsou plačtivé, a takové citlivé ~7~, tak by chtěla být se mnou. bobišek můj ~s~
No volala jsem jim (Marušce)¨dneska v půl jedenácté dopoledne. Abych je nevzbudila. Tak mi Marušku předal se slovy "na, tu máš maminku, už zas otravuje od samého rána" ~q~~q~~q~ no neřekla jsem radši nic. Tož tak chtěla jsem se zeptat jaká byla noc, jak jí je. A tak, prostě. Včera mi volala ještě v půl desáté večer, že přece jsem jí slíbila, že budu často volat, a že nevolám ~7~ (volala jsem jí za celý den dvakrát). prostě jí bylo smutno. Tak jsem zavolala dnes dopoledne.
Nooo holt měl zas tu svoji náladu úžasnou ~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.