| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Naopak. Dítě by účinky alkoholu mělo poznat v rodině, ne někde ve skrytu a s kamarády. A mělo by být řádně poučeno. Doma proto, že mám dítě pod kontrolou. Třeba u nás dítě ochutnalo alkohol při štědrovečerním přípitku někdy ve věku 10 let. Ta půldecka šampáňa s tak velkým dítkem rozhodně nic neudělá.
My doma jako děcka ucucávali alkohol už někdy v 5-6 letech (chodili jsme tátovi do hospody pro pivo a aby nepoznal, že je upito, dolévali jsme to vodou. Nejen my, dělali to i spolužáci. Jako starší jsme poznali i tvrdý, chodili jsme na něj taky potají, ale ten nám tehdy nechutnal). Alkoholik ani kuřák nejsem ani já, ani brácha. Pravda, občas někdo podlehnul, třeba z jednoho ze spolužáků, ve škole úžasně chytrého kluka, je dneska notorik.
A pro slabé povahy: dcera se mi poprvé zhulákala na diskošce na konci 6.třídy. Nesla jsem ji domů totálně ožralou, přehozenou přes rameno jak srolovaný koberec. Dneska se alkoholu vyhýbá, bojí se ho.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.