| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dobry vecer,
neda mi, abych na Vas prispevek nereagovala. Je to uz par let, kdy se mi stalo neco podobneho. V tu dobu jsem prozivala zacatek jednoho pohadkoveho vztahu. Na onen osudny patek jsem nemohla dva roky zapomenout a proklinala tu osudnou chvili, kdy jsem vkrocila do baru. Byla to nase prvni spolecna "spolecenska" akce,na ktere jsem se zridila jako ten nejvetsi ochlasta. Procitla jsem az rano pred domem bez klicu, kabelky,penez, osobnich dokladu. Nemela jsem nejmensi potuchy, co se vlastne stalo, jen jsem si matne vybavovala, ze domu me nedovedl muj tehdejsi pritel, ale nekdo uplne jiny. Nebudu se rozepisovat o anabazi, ktera me cekala, abych se dostala domu..Vecer, az jsem byla schopna vstat z postele, me cekala dalsi patraci akce po ztracenych vecech, ktere jsem nakonec nasla bez ujmy v jednom podniku. Koho jsem uz bohuzel nikdy nevidela, byl muj pritel, ktery se mnou prestal komunikovat a tim ukoncil nas vztah. Trpela jsem jako pes, protoze jsem si za to bohuzel mohla sama a to bylo pro me to nejhorsi. Mela jsem pocit, ze jsem mu zkazila vsechny idealy o me osobe, protoze do te doby me vnimal spis jako nejakou eterickou bytost bez chyb a slabosti. Chlapi proste nesnasi ozrale zeny, to uz ted vim...Vim moc dobre, jak se citite, clovek by tolik chtel vratit cas a prehrava si stale dokola tu situaci. Aspon ja jsem to tak delala. Na druhou stranu se da pochopit, kdyz vztah zanikne po takove udalosti po par mesicich. Ale po peti letech? Neverim tomu, ze je u vas konec. Ale radim Vam, pokud jste se jiz nalezite omluvila, nechte dalsi krok na Vasem priteli. Mozna je jen rozladeny a vstrebava to, ze nejste tak dokonala, jak si myslel. Mozna je za tim uplne neco jineho, o cem nemate ani tuseni. Je to zkratka nespravedlive. Zena, ktera nekoho podvede, je jednoduse ku..a a chlap velky macho. Kdyz se opije muz, zenska po nem uklidi zvratky a jede se dal. Kdyz se nahodou to same stane nam, dokazi nas s klidem takovym zpusobem odvrhnout. Je mi moc lito, co se Vam stalo, zkuste ted byt silna, verim, ze budete mit na rozdil ode me stesti. Hlavne uz zadne omluvy, co se stalo, stalo se. Drzim Vam pesti!!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.