| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já především moc nerozumím pojmu "vrchol štěstí".Podle tohoto by štěstí bylo nějakým setrvalým stavem se stoupající tendencí,který po dosažení toho vrcholu už jen klesá a člověk pak už do konce života šťastný není.Já vím,je to asi slovíčkaření,ale já k žádnému vrcholu štěstí nemířím,naopak já jsem člověk který se umí radovat z prkotin,třeba že krásně chumelí,že napadlo hodně sněhu(z čehož je téměř každý naopak nasraný),že ráno jsou skály a kopce co vidím z okna krásně nasvícené sluníčkem,že pomůžu stařence přejít přechod pro chodce apod.O štěstí v souvislosti s dětmi se ani nezmiňuji,to cítí každá máma.Ale hodně lidí nedokáže být šťastných ani z těch maličkých nepodstatných věcí,protože čekají celý život na něco velkého,o čem si myslí že až to přijde,teprve pak budou šťastní.Ovšem připadá mi,že většina lidí který na tom nejsou finančně až tak dobře má bohaté lidi za totální troglodyty,kteří mají inteligenci právě tak na té úrovni aby si dokázali nahrabat prachy a mohli se předvádět před ostatními.Jenže v mnoha případech bude ta motivace asi jiná než to že když někdo dosáhne X milionů potřebuje je k tomu aby byl šťastný,nebo k tomu aby mohl ukázat sousedovic Pepíkovi že on si mohl koupit pozemek na měsíci a Pepík že může jen utřít rypák.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.