| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Spojila jsem se s tou známou, která semnou byla, dle ní se žádná obr ostuda nekonala, prostě jsme blbly, mimochodem, ona je slušná, solidní holka a řekla by mi to. Tak já teď opravdu nevím, jak to bylo s tím válením se pod stolem. Prý jsem se nikde neválela. No, nejím nespím, jak tu někdo psal, ostuda malá týden, velká 14 dní...Docela jsem přemýšlela nad názorem některých z Vás, že potřebuje převahu...dost mi to sedí, dělá mu asi dobře, když brečím, omlouvám se...Samozřejmě že nebudu dělat hrdinku, uvědomuju si, že ožralý lidi vypadají jak vypadají, ožralá ženská není nic pěkného na pohled a vždy jsem to spíš odsuzovala~f~ ale sama jsem taková, že pokud mi přítel něco provedl, omluvil se, tak semnou třeba 3 dny nebyla žádná sranda, prostě jsem mu dala najevo, že jsem naštvaná, ale už jsem o tom nemluvila, buď odpustit chci, nebo ne, protože já to zpět vzít nemůžu, i když bych moc ráda. Tak už mi nezbyde, než tomu dát čas, nekontaktuju ho, nechávám to vyhnít, protože i díky Vám jsem si uvědomila tu divnou náhodu, že zrovna ten den mi chtěl říct, ať u něho zůstaneme, proč mi to neřekl na Štědrý den, nebo potom u známých, kdy jsme byli všichni v pohodě a byla k tomu příležitost...takže díky, už mám trochu jasno, že jsem brala celou vinu jen na sebe, jak jsem to všechno zkazila a třeba to je jen jeho manipulace.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.