| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj. Dneska mě řidič v tramvají přivřel do dveří a bolestivě mi přiskřípnul lopatku. Nesla jsem v tu chvíli kočár a přesto, že jsem dala včas znamení tak mě prostě zavřel. Bylo to dost nepříjemný. Navíc jsem měla s sebou malou dceru, ta šla naštěstí s babičkou jako první. V podstatě se mi málem stala moje noční můra- tj. dcera venku, já v jedoucí tramvaji.
Mám pocit, že pokaždý když jedu MHD, tak se mi něco protivnýho stane, buď mi padají ožralové do kočáru (minulá cesta), nebo se mi revizor s černým pasažérem začnou prát pár cenťáků od kočárku. Před časem jsem jela s řidičem, který v prudkém kopci zastavil a jal se jít osobně spacifikovat cestující- ovšem zapomněl na ruční brzdu a nikým neřízený autobus začal sjíždět z kopce dolů. Před třemi lety jsem měla konflit s nějakým patnáctiletým schizofrenikem- ten si něco pomumlával a v ruce držel nůž. Naštěstí mě napadlo vyndat dítě z kočáru, protože pár minut na to autobus zabrzdil a kluk nůž zapíchnul přímo do kočárku~a~
Musím říct, že je cestování někdy kovbojka. Zdá se mi, že se mi zvláštní příhody dějou docela často. Stávají se vám taky takový pikantnosti ? Možná je to normální, prostě moc často jezdím a tak se mi častěji něco přihodí. A to jsou jenom historky, který mám s dětmi- o hořících vlacích a metrech stojících v tunelu nebo mém pádu na eskalátorech ani nemluvím. Naštěstí vše dobře skončí.

Poučení z této mojí historky je takový, že je lepší nalézat s kočárem do prvního vagonu. Když v druhým vagonu řvete o pomoc zaseknutí s dítětem mezi dveřmi- nikdo vás neslyší.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.