| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem v šoku z chlapů
Opravdu jsem v šoku z chlapů..mám spoustu kamarádů, zejména ženatých, ale poslední dobou se nestačím divit. Všichni se mnou flirtují, přitom jim nedávám jediný důvod.mám facebook, pořád mi tam někdo píše erotické zprávy, ve kterých rozebírá sex, jakou mají partnerku, co jim dělá dobře, jak by mi to udělali a dávají mi svůj telefon, že si budeme psát erot.sms.
Já o to nestojím, neodpovídám, navíc to jsou chlapi mých známých, kdyby to jen jejich ženy tušily! A to se všichni tváří jako dokonalí manželé, přitom mi píšou takový prasárny a klidně by svý manželky podvedly.
Je mi z nich nanic, to opravdu neexistuje normální věrnej chlap, kterýmu by doma stačila jeho vlastní manželka? Já jsem 1O let vdaná, spokojená, mám rodinu a nebudu jí ničit nějakýma nadrženýma exotama!!

Esmet,já to sem nechtěla dávat,nemám to ve zvyku,ale vadí mi,když tu píšeš jednou tak a podruhé otočíš.
...tohle je tvůj příspěvek "Jsem v šoku z chlapů"
Promiň,já jsem taky v šoku..~Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.