| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já a jsem kvůli ní v registru neplatičů. Byli jsme v Ikei mrknout na kuchyň a ptát se, jaký by byl úvěr, tak jsme tam zadali údaje a vylezl nám předschválený úvěr, jak by to vypadalo s platností nabídky 14 dnů. Doma jsme to propočítali a řekli si, že raději ne a úvěr nevzali, kuchyň nekoupili. Za měsíc mi přišlo poděkování a že mám měsíčně platit 4000,- tam a tam. Tak tam volám, že jsme úvěr neměli, že to byla jen předběžná kalkulace atd.atd. Za další měsíc přišla další platba a upomínka a pokuta za prodlení s platbou, no celkem mi trvalo 3 měsíce, než jsem přes Ikeu vyřídila, že jsme si žádnou půjčku nevzali, musela jsem kvůli tomu extra 150km do Prahy do Ikei. Někdo místo aby to smazal, tak to potvrdil a napsal, že jsme si vzali kuchyň. Gemoney nicméně tu půjčku nevyplatitla, protože neměla žádost. Dohadování s nimi bylo na úrovni, paní: skutečně žádné peníze neodešly, já: tak vidíte, tak co mám platit? Paní.: to nevadí, mám v sytému, že nám dlužíte 100.000,- a už jste dvě splátky v prodlení. Já: ale vždyť jste za mě Ikee žádné peníze neposlali, nákup neproběhl, nemáte tam mnou uzavřenou a podepsanou smlouvu, ta neexistuje. Paní: to je pravda, peníze jsme nepřevedli, ale mám tady vedeno, že nám dlužíte už dvě splátky. Zdá se to neuvěřitelné, ale bylo to tak. Za rok jsme šli žádat do gemoney o půjčku, nikdy jsme u nich žádnou neměli a nedostali jsme ji, protože jsme prý předchozí nespláceli a jsme neplatiči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.