| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky, moc díky za všechny reakce. Hlíváčka syn bral v průběhu, to jsem ani netušila, že je dobrý i na molusky a nic. Nechat je, tak na to opravdu nemám nervy, když vidím jak rychle se to množí. Když brečel při vyškrabování, tak jsem si řikala, že jsem nešla k první doktorce co by nás vzala hned a čekala na tu odzkoušenou kamarádkou.

Jáka homeo jste dětem dávaly???

Molutrex bych zkusila jako poslední, je to stejné jako Verumal, po kterém měl syn hodně dlouho hlubokou ránu, když se vyloupla a trvalo tak 14 dní než se to zatáhlo, mám pocit, že k tomu rozmnožení došlo díky tomu. Toho množení se opravdu bojím.

Díky za odkaz, zkusíme to postupně;-) Chudák náš pokusný králíček, snad bude brzo klid a napořád!

Koupání je bohužel v poměrně teplé vodě - je to spíš obří výřivka - malý bazén a s velkou pravděpodobností si je přivezl právě z něj, jinak netuším kde.

Pěkný den všem!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.