| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dřív jsem se sem nedostala - musela jsem se věnovat dětem. Teď spinkají, tak jsem přečetla celpu diskusi jedním dechem. Hlavně IVI, tvé příspěvky jsou napsané s takovou láskou a pochopením, píšeš to tak, jak to já také cítím. ~x~

MM,
už to tu nakousla Saša a musím říct, že psaním o pohodlnosti rodičů dvojčat jsi se mně tak trochu dotkla. ~;) Rodiče dvojčat jsou všechno možný, ale určitě ne pohodlný, to mi věř. Víš, jak kolikrát já závidím z pozice rodiče mono dětem? Zažijí spousty věcí, které musím já jako matka holkám odepřít, protože na to prostě fyzicky nemám. Třeba nošení dítěte na koníčka na procházce, když ho bolí nožičky, nebo třeba sednutí v zimním pytli na saních, chodit na plavání, nákupy v supermarketu - do košíku dvě nenacpu a s kočárem málokde projedu bez újmy mezi regály a projetí mezi kasami bývá mnohde taky problém a tak můžu pokračovat. To jsou běžný věci, který ti s mono dítětem nepřijdou a ani je neřešíš. Nemoci dvojčat jsou kapitola sama pro sebe. Takže, až nastane čas a bude to, že jsou dvě výhoda hodlám si ji vychutnat a za sebe můžu jen napsat, že si tu výhodu hodlám užít a že si ji i zasloužím. Nazývat to mou pohodlností určitě nebudu.

Navíc, jak už tu citlivě psala Iva, moje dvojčata jsou zatím na sebe dost vázaná. Jsou ještě malé, ale zatím vyžadují i stejné oblečení. Pokud se jedna poleje nebo zamaže neexistuje převléct jen jednu. Okamžitě se druhá vysvléká a chce to stejné triko jako ta první.

Takže uvidím, jak to nakonec s holkama bude, ale rozhodně nebudu nic dělat proti jejich vůli i když to někdo v Německu nařizuje. ~j~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.