| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terinko bylo to u české pojišťovny. Počítala jsem s tím, že doktorka to musí nahlásit a plně chápala, že kdyby to zatajila a oni si vyžádali dokumentaci, tak by měla oplítačky. Já jí nic nevyčítám.

Chci ještě navázat na diskuzi s tou šlapkou z E55...zadavatelce opravdu děkuji za srovnání s ní. Jsem úplně zdravá, mám jen problém že se zadýchávám nebo cítím slabost. Ale nic závažného co bych rozšiřovala dál.

Všem děkuji za ~;(( já se cítím silná a jsem na sebe hrdá. málokomu se to podaří...kolik takových silně zavislých má dobrou práci a pak udělá nějakou botu, za kterou pyká někdo jiný. Já jsem čistá a spořádaná osoba, bez záznamu v trestním rejstříku, bez dluhů, a u policajtů mám jen jednu vítku a to za špatné parkování, které bylo řešené domluvou.
Chtěla bych pracovat jako pečovatela nebo ošetřovatelka. Jasně školu na to nemám, chci si udělat rekvalifikační kurz. Jenže mám strach, že mě prostě nevezmou už jen kvůli mé minulosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.