| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Možná ti dodám optismus do žil :) 12.11. jsem byla na revizi v 7+4tt. Krvácela jsem prakticky v kuse nějakých dalších 14 dní, dr. mi i píchal nějakou injekci na zastavení krvácení, nicménně nezabrala, trošku se to zmírnilo, ale slaběji jsem krvácela dál, holt jsem se potřebovala vyčistit.. Takže klid, holt potřebuješ více času..

Psychicky mě to dost vzalo, nicménně jsem si hned od začátku říkala, že chci co nejdříve otěhotnět. No, když jsem byla na kontrole po zákroku, dr. řekl památnou větu "Koukejte, tady Vám už dozrává vajíčko, krásně jste se nastartovala." No, tak jsem neváhala, 12 dní po zákroku jsme zkusili první sex, nic. Další byl pak 6.12. a vyšlo to!!! Teď jsem 6+2 a vše se jeví ukázkově. Takže nevzdávejte to a šup do toho. Dr. mi i říkal, že kolikrát lepší než nějaké čekání je na to prostě skočit a netrápit se. Že mě plně podporuje v cestě, kterou jsem si vybrala. Teď už to dopadnout dobře prostě musí! :) Přeji vám to samé a brzy další, tentokrát již vydařené těhotenství ~p~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.