| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ovšem nejlepší bylo, když tu byla diskuze s výrazem "dětská pediatrička" - snaha o odbornost za každou cenu ~:-D

Já to celé nečetla, na to fakt nemám.
Já se domlouvám se sestrou, ta vše organizuje, takže jsem ji na začátku řekla, která doma mi nejvíc vyhovuje a ona mě ted už automaticky objednává na ten den dopoledne. Pokud přijde pozvánka a nic na tu dobu nemám, nechápu, proč bych to měla brát jako diktát. Pokud se mi to nehodím zvednu telefon a domluvím se na jiném datu a čase. Jako psát sms je fakt divný. Přijde mi to stejné, jako by mi rodič psal sms, jaké má jejich dítě úkoly. To se s tím jako mám vypisovat do smsky? Když může zvednou telefon a já ji během hovoru nejen říct zadání? Přeci ten, kdo od někoho něco chce, at volá.
A proč je takový problém hned zavolat s tím, že má syn narozeniny a proto si přeješ to odložit na jindy? Proč do toho pleteš kroužek? Proč, když si sama nejsi jistá, kdy jindy by to šlo, proč to necháváš na Dr.? Ona má vědět, kdy jindy by to šlo? Kdy jindy by se Ti trefila? ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.