| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

nene, to bylo spíše obecně (a tedy se to vzahuje ke všemu). K tomu pod články - pokud jste už nějak upjaté k možnostem alternativní péče, pak bych Vám asi neradil od toho odstoupit, protože byste pak mohla mít výčitky, že jste to nezkusila. Já mám za podstatné právě to upnutí na jakousi šanci´, kterou někdo falešně dává - právě proto, že ten, kdo ji v té jejich nabídce spatří, už se od ní zcela neodoutá. Nic zlého Vám ta jejich nabízená kůra neučiní, než že sebere trochu peněz a poté zjistíte, že zbytečně, ale budete mít klid, že jste udělala vše, co Vaše starosti přinesly. Může se stát, že během nějaké doby se stav zlepší i vývojem, přičtete to té alternaticní péči a také budete klidnější.
Lidé, kteří mají závažný problém se samozřejmě upínají ke každé naději a i kdyby byla i jen nicotná, aniž by zhoršila potíže, pak jí chtějí využít, je to normální , lidské, nemějte se proto za nějak divnou, když jí využijete. Můj odpor není k těm, kteří podlehnou švindlu, ale proti těm, kteří švindlují.




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.