| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

stejně je to ve věci uvěření vztahu vakcinace k autismu. Nedivím se těm, kteří podlehli logickým klamům, já když půjdu koupit PC, tak mne prodejce může oblbit jakkoli, nevím vůbec, co je v tom heble čím. Proto jdu nakoupit k tomu, kdo má znaky seriosního, ne k nějakému samoukovi, který dokáže zabalit informace tak, že se pro ně nadchnu.
Problém uvěření je v několika ohledech - jednak se ten, kdo uvěří, naprosto zbytečně trápí výčitkami, pěstuje aversi a nedůvěru, což nijak nepříspívá. A jednak, pokud uvěří davy, má to i neblahý důsledek obecného rozsahu. V GB např. to byl pokles proočkovanosti na úroveň, která nechrání neočkované (ty, kteří skutečně z objektivních důvodů očkováni být nemohou, jak je tomu zrovna u MMR nebo zejména u POLIO) a až se celý Wakefield provalil, doháněli co se dalo. Je to vše věc validity informační zdroje, ať již jde o auto, PC, vymalování bytu nebo zdravotní péči. V systému klamavých reklam je pro mnohé obtížné se orientovat. Ale mně by třeba byolo podezřelé, kdyby mi instalatér vysvětloval počítačové programy nebo programátor správnost splachovacího zařízení. Asi bych je prohodil, ale spíše bych je vyškrtl oba a hledal jiného na jedno i druhé.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.