| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak jsem si vás dočetla a měla bych uvést pár věcí na pravou míru. Tady nejde o to pojištění, tam musím být 8 let od závislosti a pak mi dítě pojistí. S doktorkou jsem ještě nemluvila, chtěla jsem na ní být trošku připravená. Jasně brala jsem i předtím, ale to bylo jen tak víkendově a ten půlrok byl těžký denodenně a vytvořila jsem si toxickou psychozu, naštěstí jen lehkou. Nechtěla jsem jít do léčebny, ale bohužel jsem neměla na výběr...rodiče mi řekli buď se půjdeš léčit nebo půjdeš z domu. Otec byl dost tvrdý a já si vybrala radši to první než být někde pod mostem. Pak jsem docházela ještě do krizového centra každý týden na testy. Poléčbě jsem se odprostila od všech známých, pořídila si nové tel.číslo a byla doma s našima. Já od té doby nechodím do města a nebo když už musím tak se nerozhlížím. Můj chlap je policajt, takže toto byla pro mě první velká šance, že jsem normální a nedívaj se na mě skrz prsty.Jeho kamarádi mě taky tak berou a jeden z jeho kamarádů má za manželku, taky bývalou feťačku. Jasně beru to trošku jako omezení kvůli práce, ale věřím v šanci. Teď mám jednu do pojišťovny což nezní vůbec špatně.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.