| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Marru, vím, že je to těžké, ale bylo by pro ni lepší, kdyby jste ji nechali uspat. Aspoň by se už netrápila. No, jsem zvědavá na sebe, až to budu muset jednou řešit. Naší psici je zatím jenom pět let. Poslíčky jsem u prcka měla, ale břicho mi tvrdlo od třicátého týdne, tak už mi to nějak nepřišlo. Ale je fakt, že nebyly zase tak hrozné, dalo se to vydržet.

Holky, koukám, jak máte šikovné dětičky. Prcek začal chodit na nočník až na dvou a půl letech a mluvit začal na dvou a čtvrt letech když jsem byla čtrnáct dní v nemocnici. Doteď mu ještě není pořádně rozumět a kolikrát nevím, co chce.

Jinak jsem teda taky chytila střevní chřipku, včera jsem myslela, že nebudu. Dneska už je to docela dobrý. Tak doufám, že máme zase na dlouhou dobu klid. Tuhle nemoc fakt nemusím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.