| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rybko, tak jsme na tom očním byli dneska, volala jsem a prý není potřeba se objednvat, tak jsme jeli na Budějárnu, ale tam měli přístroj rozbitý ~7~ takže hoňka tam byla skoro zbytečná ~n~ No, byli ale hodní a řekli nm, že od 13 do 15 jsou ve Vodičkově, tak když už jsme byli vypravení, tak jsem se nevzdala a jeli jsme teda tam, malou jsem nakrmila ve městě, díkybohu za kojení kdy má člověk jídlo pořád při ruce a vždy ideální teplotu ~R^

Měření bylo pro Kiki děsná legrace a celou dobu se tam chechtala ~t~ Tak šilhání jako oční vadu nemá, prý je to jen kosmetická "vada" protože má očička hodně u sebe, ale má lehký astigmatismus ~7~ že je to prý časté a jen je potřeba to hlídat, máme za rok přijít na kontrolu a je možný že se to samo spraví jak poroste :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.