| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Měla jsem jednou Inglesinu Magnum s bike podvozkem 7 let - a tentýž kočár odvozil dvě děti a stále byl ve špičkovém stavu, nevyšisovaný, nepotrhaný, nepolámaný a dokonce se ještě i prodala a zájemců bylo několik ~R^
Za sebe musím říct, že kočárek byl lehký, nafukovací kola nikdy NEPRASKLA!, a to jsem ho absolutně nijak nešetřila, jezdil pole louka les město sníh led bláto... jediný co jsem dělala, tak jsem se o něj dobře starala- dofukování kol a promazávání kloubů silik. olejem a kola jsem mazala vazelínou. Kočárek byl opravdu odolný, protože jsem s ním běžně sjížděla a vyjížděla kde bylo třeba schody. Taky obrovská výhoda byla, že kočárek byl uzoučký a přitom korba patří k jedněm z největších v délce tuším 93-97 cm.
Sporťák mám dojem, že některé maminky haní, ale já na něj nedám dopustit. Když má maminka pocit, že se jí dítě s kočárem převrátí, tak stačí vyměnit za necelých 200 Kč (zašle obratem centrální servis v Brně) 2 pružiny, které zvládne vyměnit jak žena, tak muž doma a kočár je zase jako nový ~R^

Za mě je to jeden z nejlepších kočárů na trhu vůbec! ~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.