| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ne, neznám,ale jestli si uváděla příklad "vaší mladé" jako srovnání s chlapcem od Anet2, tak jsi ho tedy nepoužila vhodně.
Kja psala, že tak dlouho předstírat nemoc a nevypadnout z role ( tedy několi dní, možná týdnů a následnou hospitalizaci)se jí nezdá jako pravděpodobné u tak malého dítěte. A Ty jsi psala, že to lze, že vaše mladá to v 8mi letech na vás také zkoušela. A pak z Tebe vypadne, že toho nechala, aby mohla jít na brusle.
Ty nevnímáš ten rozdíl? Pak je to jasnější.
Samozřejmě, že ani chlapec Anet2 nemusel trpět ausgerechnet zdravotními obtížemi, na které si přesně stěžoval. Ale pokud to trvalo tak dlouho, že byl nakonec důvod k hospitalizaci, tak bych zatím hledala nějaký problém a ne hned "vyčůranost" dítěte.
Psala jsem , že nechci jít do konfliktu. Ale můj pocit je skutečně takový, že předkládáš fakta, tak jak Ti vyhovují. Promiň starému praktikovi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.