| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Eleonor,

pokud vím nikde jsem nenapsala že v dítěti je jen to špatné nýbrž jsem zde nastínila negativa ve výchově a jejich reálné dopady které jsou předmětem řešení, to co níže píšeš je zavádějící"copak v dítěti není nic dobrého" sorry ale jestli ti to nedošlo tak to dítě mám ráda a proto mi není jedno když není v pořádku a v pohodě.

Další blábol který zde píšeš je že výchova se nedáv 10letech dítěte napravit ....... já jsem jí v rámci střídavé péče napravila a miluju příspěvky tvého typu NEJDE které nemají reálné opodstatnění.

Dále co se týče hospitalizace dítě bylo hospitalováno na týden a nečekalo to a ačkoliv to bylo pro něj krajně nepříjemné dokázalo z této "újmy" vytřískat maximum. Oponuji tak tvrzení že toho dítě není schopno. Naopak dítě z rozvedeného manželství je často po rozvodu nepřiměřeně hýčkáno protože mu všichni ublížili a je "chudák" 90% dětí zná proto velmi dobře akt chudáka a také jak z něj těžit. Často se ustřelí a nedokáže svůj čin domyslet ale v daném mnou popisovaném případě v tom dítě umí velmi dobře chodit a nezastaví ho ani hospitalizace tzn.aby řekl pravdu vymyslel jsem si to raději hraje dál a jako náplast je mu dar který dostal ačkoliv mu byl za normálních okolností odepírán a vědomí že se opět vše točí kolem něho celý klan je připraven mu dát co chce-protože je opět ve výhodné roli chudáka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.