.. doplňující otázka - a kdo se vlastně o dítě z modelového příkladu a jak staral doposud? Mám totiž zkušenost, že otec se staral tehdy, jen když se mu to hodilo a nepřekáželo mu to v jeho zaměstnání, já se musela proti tomu starat vždy a vždy jsem si to v práci musela zařídit. Toto je také většinou důvodem, proč se nakonec muži ve svém zaměstnání dostanou dál než ženy a jsou lépe finančně hodnoeni - ženy platí "daň" za to, že jsou současně matkami.. to je má zkušenost a ať mi tu někdo vypráví o rovnoprávnosti.. pokud jsem máma - nejdřív se postarám o dítě.. když jsem nemohla sama, musela jsem si zařídit paní na hlídání - ale že by mě automatiky zatupoval otec? to je utopie.. Takže vůbec bych výše uvedenou situai neřešila požadavkem střídavé péče pro otce, ale svěřením dítěte do péče matky a zabezpečení péče o dítě jinou osobou (paní na hlídání) za finančního přispění otce. Zdravím :)
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.