| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj ženy,
tak dodatečně i od nás krásné Vánoce a štastný nový rok:-))))))))))

Já měla před Vánoci ty zuby, dolovali mi z kosti ty zalomený 2 kořeny, ale už to je ok, jen teď sbírám odvahu na další návštěvu a další vrtání. Vánoce byly bezva, spousta dárků, pohoda a hned pak v neděli jsme odjeli na hory, kde jsme zůstaůi týden přes Silvestra. No a minulý týden jsem měla hrozný hoňky s prací, večra jsme dotočili a paráda, zas měsíc relativní klid:-)

Zkusím dát do alba nějaké fotky, ale neba mě to dlouhý natahování, zlatej FB v těchto ohledech:-)

Na bruslích jsme ještě nejeli, inliny máme normální, ale vloni na nich ještě moc nejezdil, spíš na kole. To spíš ty lyže, je to pašák, ale ta pálka, za ty školičky, to je děs. Třeba na Pradědu stála 550 Kč na hodinku, to je docela síla. Když nemluvim o tom, že než jsme se na Praděd vůbec dostali, tak jsme vyplázli 400 Kč za vjezd do rezervace. Tak teď řešíme teď jestli neletět k moři se zahřát, nebo dát ještě nějakou lyžovačku, tak uvidíme.

Corral, krásné děti! Jinak jsem detailista a pooprávím tě, Emmy nastoupí do školy a bude jí teda jako 5 let. Za měsíc pak až 6. Máťa, přesto, že je šikula, tak čím dýl, tím líp, jednou do té instituce vleze a vyleze třeba až za 20 let, není teda kam spěchat a bezstarostné dětství se už nikdy nevrátí. Tudíž i my půjdeme do školy až v r. 2013...

Lébo, škoda, že Vám to nevyšlo, Romča by byla bývala nadšená...!:-) I já přeji, ať léky zaberou a vše je ok!~;((

Véčo, to je pracovní morálka? :-))))

Mono: tak jak vy a lázně, mnooo? :-) Jinak je super, že Vám léčba zabrala, co berete?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.