| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takže opravdu jsem to celý porčetla a řekla bych, že doba se změnila....dřív nikdo nevyděl nic špatnýho na tom, že si doma člověk pletl...vyráběl skříně a tak.....nyní se na někoho kdo něco takovýho umí kouká divně.....A kolegové si určitě šuškaj: " TA nebo TEN je divnej...on - ona.....dělá to a to...."

Pokud chci,aby moje děti něco uměli naučím si je to sama mám děti 9 a 12let....oba umí zapnout pračku nastavit příslušný program, pověsit, vyžehlit(nastavit žehličku) a uvařit jednoduchá jídla. Starší syn to zvládne i tak, že ho poprosím...uvař prosím na 12h oběd a on to zvládne....umí si od 6let povlíct postel....umí maličko šít.....něco z domu(tam hlavně na stroji- dost je to oba baví) a ze školy....naučila jsem je zašívat ponožky......(musím se přiznat...9letýmu to jde líp)...né každý je na všechno šikovný...

Ale na školu se v tomto nelze spolehnout......dílny už nejsou vybavený jako za nás...vaření ...a takový.....no nevým......nejdřív jsem sem chtěla napsat, že jsem pro to pracovní činnosti zrušit,ale když jsem tu četla co maminek to tady neumí...tak to je asi jediná možnost...jak dítě čuchce k jehle a jinému řemeslu.......

Milado, Michale.....zaujali mě nějkteré vaše názory.~t~
Chodila jsem na paličkování večerně.....měli jsme tam pána.....v důchodu strašně se to chtěl naučit....na konci 2roku nás strčil všechny do kapsy...uměl to nádherně.....~R^

A u nás teda Tv na prumce(v každé třídě ani né10holek..spojovali nás 3 třídy...)byl dokonce 3x týdně...a jak Milada psala, že tělocvična jen jedna...my měli sice 2. Ale ty 3hodiny...takže 1x do dolní tělocvičny, 1x do horní a 1x ven..každý týden. A na TV jsme mělisnad dozorkyni z vězení....a všichni museli cvičit...a kvůli MS to vůbec nebrala..jedině, že to někdo přinesl od DR....že to není normální...jsme zjistili až ve čtvr´táku....kdy onemocněla a měli jsme supl.....kluků tělocvikář se zhrozil...a všechny s MS poslal do šatny.....odpočívat.

A pár vzpomínek ze školy....pracovní vyučování: šití a pletení..učilo se i vyšívat....uměla jsem to líp jak úča....strašně jsem jí tím rozčilovala~t~(babička mě naučila vyšívat v 4letech a šít v 12-13letech jednou barvičkou dokola mi přišlo fakt ujetý~t~


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.