| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Markys, všechno se dá stíhat - i ta kavárna, cvičení, i to vnouče. Chce to jen seřadit si priority a žádnou z položek nevyřadit úplně. Pokud se položka vnouče vyškrne s tím, že je malý, sstejně s ním není ted zábava a musí se hlídat, to je lepší jít dvakrát pokecat do kavárny s spřátelenými babčami, tak se ta dotyčná nemůže divit, že se jí to vrátí

Pokud někdo nemaká, je to jen otázak priorit, co si z nich vybere. A i pokud maká, když to není pravidelné vodění na kroužky, ale třeba pohlídání mladým, aby mohli do kina, nebo si třeba vymalovat byt - ta proč ne.

jenže ono je v tom často i něco jiného, než aktivnost babiček. Já mám někdy dojem, že ony závidí preudomožnosti, které jim za totáče utekly - stylem "já coby mladá neměla kino, když jsem si pořídila děti, tudíž dcera/snacha - ho taky nepotřebuje" - ale nekoukají, že aby ony nemusely dát své dítě do jeslí, nastoupila babička na celodenní provoz

je to systém zapškolosti - "nedostal jsem - nedám"

tak nějak je to poplatné dnešní době - všichni pořád "mládneme", "objevujeme nové obzory", "jsme furt v presu" a skutečné hodnot jdou do háje - zapomínám do nich zdravě investovat

bohužel to většina pozná až když čumí bezcílně z okna penzionu pro důchodce, protože do Alp se kvůli artroze už vypravit nemůže a potomstvo kašle na babičku, co když mohla lézt v Alpách, tak ho neznala

tak nějak to bohužel je - sobectví, kam se člověk podívá

add babičky chodí do důchodu pozdě - no nením, jak které, moje máma šla do přečasného asi před čtyřmi lety, dneska jí je 60...staré babičky bude fakticky až naše generace, nedovedu si představit, že bych se měla v 75 doplouhat do důchodu a PAK jít teprve hlídat

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.