| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,

moc vás zdravím. Lebi je mi moc líto, co čtu, každopádně to žádná ostuda není. Bohužel vcelku běžná věc v dnešní době a hrozné na tom je, že nikdo komu je 18 let si neuvědomí co tím způsobuje sobě nebo svému okolí. Nevím, jestli ti to nějak pomůže, ale mám s tím poměrně dost dobré zkušenosti ... to není samozřejmě nic na chlubení. Měla jsem kolem sebe tak před 10 lety pomalu samé osůbly tohoto ražení, takže hlavně pevné nervy, protože si myslím, že to nebude vůbec jednoduché a hlavně jemu bude ještě hrozně dlouho trvat než mu dojde, jak moc tě s tím trápí ... Tak si hlavně nic nevyčítej a drž se. Bude tě ještě moc potřebovat. Je super, že přistoupil na tvé podmínky a jednou ti za to moc poděkuje !!!
A psychiatrie, či prášky na nervy, v dnešní době taky vcelku běžná věc. Jen se s tím musí vážně opatrně. Ale když máš nějakou zásadní depku, tak bych se tomu zase až tak nebránila. Ono sice to zní děsivě brát prášky, ale zase když si představím ten stres a všechno se na tobě může podepsat daleko víc. Tak se drž, a vůbec se za nic takového nemusíš stydět. A myslím, že vůbec před nikým. Tohle se BOHUŽEL může stát naprosto komukoli ! A jestli se k tobě někdo jen tak otočí zády, protože máš problémy ... tak je to s prominutím BLBEC ! V tu dobu by naopak měli držet s tebou !

Jinak i já jsem byla překvapená, že výsledky jsou OK... momentálně překvapivě marodíme :-) ~o~ Kajča i přítel mají nějakou chřipajznu. Takže jsem ted měli dvě krásné noci 40 horečky, zábaly ... no super. Dneska byla prvně noc docela dobrá. Tak snad to nebude na dlouho ... ~a~

S tou školou je to prostě asi tak, jestli je to v Izraeli takhle tak není co řešit, jiná země, jiná pravidla. V ČR je to zase takhle a já jsem za to ráda. A´t už je to privilegium nebo ne, já jsem za to opravdu moc ráda ... ~x~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.