| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Matyno, určitě se to změnilo k lepšímu a děti už nemusí sedět přikovaný v lavicích jako dřív a je víc her, to je fakt. Ale to, co se dělá u předškoláků ve školce je málo a je to docela velkej přechod do tý první třídy.
Tam, kde se chodí už v pěti do školy, tak se vlastně děti učí povinnostem o něco dřív a zvykají si na nějaký režim, i když je to hodně formou her a neučí se nic zpaměti.
U nás ve školce například jsou ale věkově smíšený třídy a ti, co jdou následující rok do školy, mají semtam nějakou práci navíc (právě to vyplňování cvičných papírů na nácvik psaní a počítání), jinak mají režim stejný jako ti malí.

Corall, asi je to o zvyk, ale mně by vadilo muset na vojnu a přijde mi to blbý i pro kluky. Určitě se tam otrkají a osamostatní, ale to by měli šanci i bez vojny. Když třeba vyjedou někam do zahraničí naučit se jazyk, musí se tam o sebe postarat, tak je to taky dobrá škola života. Na to není potřeba poslouchat rozkazy od někoho v armádě.
Ale souhlasím, že někomu to může i prospět :-).

A že se Meir nevrátil ke tchýni.. Já bych nechtěla, aby se ode mě v osmnácti kluci odtrhli a pak už na mě kašlali ~e~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.