| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

NO TY VOL******

tak to je slušná pálka.....

popravdě jsem trochu vic ujeta na kočárky ale nikdy jsem neplatila vic jak 130kč poštovne a žádnou krabici jsem shanet nemusela......

a bylo to od velkych težkych kočáru po lehke golfky......

a to i s pojištěnim v hodnote výměny tedy převážne do 5tis kč......

a to jsem posilala s vicero pošt dle váhy protože u nas berou jen do 15kg a když kočar s přislušenstvim važil o nejake to kilo vic musela jsem jet jinam....ale fakt nikdy jsem tolik nedala za poštu.......

tam spiš hraje pálku i pojištěni posilala jsem naposled vymenou mobil a za 200g baliček jsem dala 73kč ....ale tam bylo vyšší pojištěni...

jo neřikam taky jsem kolikrat prodelala na postovnem když jsem veci darovala a navic jeste doplacela poštu ale naštesti to bylo vždy tak do 10kč a taky jsem se nikda nedockala aspon obalky s blbim lizatkem pro deti aspon to by potešilo....na baliku je postovne videt.....


no už davam radeji o tech 10kč vic ale to se kolikrat maminam nelibi a pritom maji veci zadarmo...a jeste nektere smlouvaji nad postovnym.že když odesilam 5kilovej balik a mam napsano 70kč hodlaji smlouvat na 60kč

.pritom si beru odhadem co mi ukaže kalkulacka na netu jen o tech blbich 10kaček navic abych stale neprodelavala
navic ty penize za pouhe poštovne rozdeluju na ucty deti takže ty blbe kacky nemam vubec v ruce..

no jednoduše nechces neber..ja doplacet nehodlam.....


ja jsem ale vždy když postovne bylo vyšší a nekdo mi zaslal kočárek jsem ze slušnosti rozdil doplatila i blbich 35kč jsem poslala na učet..naposled pred vanocemi.....no tady pak človek akorat vidi že slušnost začína byt vzácnosti....



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.