| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj, jak říkáš Leoni, přesně tak. Docela to je dobré, ten výsledek ~R^

Tak ty jsi taky nemocná? chjoooo, a navíc sama na děcka, jak je zle,tak to je bída ~a~

Mi už je docela dobře. Maruška už je bez teplot, akorát furt kašle. Už fakt nevím. Zítra mi končí paragraf. Takže jedu ho ukončit, a v pondělí do rachoty. se mi nechce ~a~
no a minule už mi napsala dr. další sirup - není na volný prodej, jen na předpis - Erdomed sirup (já to beru tedka taky v kapslích) - je to na odhlenění. protože prý má na průduškách slyšet hlen, ale není to ještě na zánět. Tak jsem antibiotika nechtěla (měla atb v listopadu), tak mi dala tenhle sirup, a říkala, že kdyby bylo hůř, nebo teplota, tak že máme přijít pro atb.
Tak fakt nevím, jestli zítra chtít ty antibiotika nebo ne ~d~~d~~d~
Ještě jsem objednanaá na zítra k dr. na endokrinologii - volala jsem si v pondělí na výsledky z krve - kvůli tomu mojemu prolaktinu, který mám vysoký (tím pádem nemám MS vůbec) - říká se tomu onemocnění hyperprolaktinemie. Mám to prakticky od narození Marušky tyhle problémy, asi se mi jaksi pos... hormony. No a on mi říkal do telefonu, že myselel, že to bude jen trochu zvýšené. Ale že tentokrát už je to opravdu hodně vysoké ta hodnota ~n~, že by to mohlo ukazovat na prolaktinom v hlavě (nezhoubný nádor) ~n~, že prý kdy jsem měla naposledy magnetickou rezonanci hlavy. Tak jsem říkala, že asi před dvěma lety. Tak to mi říkal, že by to mělo být dobré. Ale že ta vysoká hodnota se mu nelíbí. I když prolaktin je prý taky stresový hormon, takže pokud mám nějaké velké stresy, tak se mi to mohlo zvýšit i tím ~a~ (no to je možné žeeee - však mě znáte). Ale mám strach.
TAkže tam zítra jdu, a pokusím se ho přesvědčit, at mi dá žádanku na magnetickou rezonanci, nakonec jsem zjistila, že jsem byla v prosinci 2008, což už je docela doba, a ta nejistota mi moc nepřidává.
Pokud tam něco v hlavě totiž mám, tak by se to mělo řešit že jo... jenže se neví moc jak, protože léky na snižování prolaktinu nemůžu dlouhodobě brát kvůli svojí srdeční vadě ~n~, takže on sám mi říkal do telefonu, že prý co se mnou..... (to už říká druhý endokrinolog - změnila jsem, protože ten předchozí taky nevěděl jak to řešit. a gyndaře už jsem změnila taky dvakrát, a to samé).
Tak mi zítra držte palce, at mi tu rezonanci napíše, já ani nevím, jestli jsem vám to tu už vlastně v podnělí nepsala?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.