| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky, Bosi.
Jinak, k "zavolám ti za 3 dny": včera zrovna volal jeden takovej, co byl první den nadšením bez sebe, jak úžasnou mě potkal ~t~~t~~t~~t~~t~ (což samozřejmě už chlapům nežeru), jen jsem chtěla vědět ze studijních důvodů, jestli to bude pokračovat "klasicky".
A jo, zavolal (až) za 3 dny, jako by se nechumelilo (předtím to beze mě "bezesporu nebude moci vydržet a PROTO zavolá") a zeptal se, jak se mám.
Na to já (teda nejdřív jsem nechala telefon chvíli vyzvánět, pak se ledabyle ohlásila Haló, kdo volá? pak jsem si přesně "nemohla vzpomenout", kterej že Franta...jo ten...jo, promiň, Hanko, hned přijdu, jen vyřídím telefon...slyšíme se? já tě špatně slyším...promiň ale nemám teď čas na povídání, jsem na večírku u kámošky." (to rádio, co řvalo, jsem si ve skutečnosti pouštěla k žehlení ;o))) v prázdném bytě)

Nu, tak jsem mu to teda "natřela jako správná potvora", nicméně on na to klidně "Když teda nemáš čas na povídání se mnou, tak já už volat nebudu."
A zavěsil.
A bylo.
Jasně, že to nebylo nic, o co bych nějak stála...ale mrzí mě, že ty rady v reálu nefungujou, aspoň líto (že na něj kašlu) mu to přece mělo bejt!!! ~t~~t~~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.