| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak píšu po kontrole u endokrinologa...

Říkal, že myslí, že tam v hlavě určitě nějaký mikroadenom (jak on říká) mám, protože ta hodnota prolaktinu je vysoká na to, aby to bylo jen ze stresu. Ale že prý se s tím stejně nic dít nebude. Že přece kvůli nějakému mini útvaru prý přece nebudeme otevírat hlavu a operovat.... no teda přístup jak něco. Takže prý mi magnetickou rezonanci ani psát nebude...~o~
No tak to jsem se nenechala odbýt, říkala jsem, že to teda ne. Že chci vědět, co tam mám, a jak je to velké. A že chci žádanku na MR. Nebo at mi napíše zprávu a že si zajdu na gynekologii, at mi oni vystaví žádanku na rezonanci. Tak to se asi zalek, že by vypadal jak debil, že mi to nedal on. Tak se slovy, že bych měla být sledována každý rok, a přeměřit se to - krev, jestli to stoupá ten prolaktin nebo ne. Ale že on mi rozhodně nebude psát rezonanci každý rok. Že je to moc drahé vyšetření. Tak to jsem mu řekla, že ne, že každý rok to po něm chtít nebudu. Ale že naposled jsem měla rezonanci hlavy v 2008, a je 2011, a prolaktin mi stoupl několikanásobně od té doby, tak chci vědět, jestli tam něco je nebo ne. Abych to pak mohla třeba dál řešit (on sám ale neví jak).
No nakonec mi teda telefonicky objednal MR hypofýzy na květen. Je to sice zadlouho. Ale lepší jak drátem do oka že jo.

Manči dostala antibiotika. Furt jí to škrachtí na průduškách. Takže ač jsem se snažila seč jsem mohla, tak se antibiotikům nevyhla ~n~ chjo. škoda že mi dneska skončil paragraf. takže dostala cefzil.

No na to, že Vikča nakonec tu spálu nemá potvrzenou, tak to fakt nechápu. Holt záhady se dějí ~d~~d~~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.