| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jsem rada za toto tema, ani nevim jak a stala sjem se tez mamou 3 deti i kdyz jsem planovala jen 2. A stalo se to tedy tim ze se narodila dvojcatka. A to co ted prozivam je jedna velka honicka. A to me na tom vadi ta bezmoc ze nestiham vse co si myslim ze bych mela stihnout, 3 deti a z toho ty dvojcatka jsou 1 a 1/2 stara takze na me primo vysi a chteji mou pritomnost a ten starsi synek taky prece na me ma pravo a je mi ho mooc lito ze se vice venuji holkam !! A tak se z toho nervuju az si rikam ze navstivim nejakou poradnu - at mi reknou jak to mam vse delat a nezblaznit se z toho ?? A samozrejme mam na mysli i domacnost- vareni uklid zehleni - no proste hruza. Jsem divna- reknete maminky 3 deti ?? Rikam zaskocila me dvojcata, do te doby jsem mela dite jen 1. To bylo prima- ted mu ani nectu pohadku pred spanim. A casto na nej kricim protoze zase- hlavne holky holky holky, no mozna az povyrostou tak se to zmeni. Snad. diky Dana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.