| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

no já si taky chvíli připadala jako ve snu ... ale je to krásné. Občas jsem sice na nervy totálně .. to přiznávám, ale te´d třeba trojčata spí, čtyřleťák kouká na pohádku a mamina sedí u počítače - takže pohoda prostě ~b~

Ono manžel má ještě 5 sester ... je zvyklý na chaos kolem ... ale i on byl velmi překvapen, když jsem mu volala od dr. že teda tatínku jsem těhotná, hurááá .. a víš .. oni jsou tři. Chvíli se smál .. pak se mě zeptal jestli bych mohla zopakovat co jsem řekla ~:-D

Člověk musí zvládnout vše .. pokud si miminko přejete tak to jistě zvládnete. Člověk si prostě pak koupí jen to na co bude mít. Pokud nebude na drahou dovolenou tak bude hezká dovolená v ČR někde ne v hotelu ale v hezké chatičce. Stejně mám pocit, že si ty děti užijí více srandy někde v chatě nebo pod stanem než v hotelu.

Ano, jistě bude hůř, až začne škola ... ale já teda do žádných kroužků nechodila - ani jsem nechtěla ..takže si nemyslím, že je nutné mít pro každé dítě 3 nebo 4 kroužky. Když ho bude něco bavit tak mu to snad odpírat nebudu a budu se snažit na to peníze našetřit. Třeba na úkor něčeho jiného, ale tak to je .. i my tak vyrostli, že jsem prostě nemohli a neměli vše. Oblečení kupuju hlavně nošené značkové na MMB a pak to zase prodává - takže mě to nestojí skoro nic. Mají i pár hezkých nových kousků - to je jasné - ale zase když se mi naskytne možnost prodeje tak prodám.

Já se přiznám, že jsem asi úúúplné pako ale neumím si představit, že to co teď prožívám se svýma broučkama (Vojta 4 roky, a trojčata (dvě holky a kluk - půl roku), že to už nikdy zažívat nebudu ... někde v hloubi duše si říkám, že možná časem ještě jedno ... možná .... možná ~:-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.