| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Schovanka 5 - První velké problémy

Milá Jano,
to, co popisujete, se mi (naprosto přesně) stalo asi před měsícem (taky asi v 10. týdnu).
Naprosto stejný průběh:
- pláč a myšlenky na nejhorší,
- váhání, zda zavolat sanitku (nakonec jsem to zavrhla, protože mám Týnku a tu bylo třeba dopravit ke kamarádce na hlídání, nevím, co bych s ní dělala v nemocnici, takže přijel skvělý kamarád s autem a rozvezl nás, malou na hlídání, mně do nemocnice)
- hodinové čekání na ultrazvuk (přestože jsem byla nahlášená jako akutní, nechali mně čekat, nějak jsem se jim tam na seznamu v PC neobjevila...)
- bolestivá gyn. prohlídka ambulantního lékaře (chtěla bych ho vidět na svém místě, jak by kňučel bolestí!)
- po dobrých výsledcích z ultrazvuku (hurá!!!!) neuvěřitelně arogantní rozhovor s lékařem a obvinění z hysterie a jeho podiv nad tím, jak zkušená matka může podlehnout těhotenské psychóze a hned uhánět do nemocnice !! V podstatě jsem tam byla za hysterku a hypochondra.
Pustili mně domů (byla jsem šťastná, kvůli Týnce a dost by mi vadila hospitalizace, při které by se o mně nikdo nestaral, jako o Vás), ale šla jsem jako spráskaný pes. Hlavou se mi honilo, jestli fakt nejsem hypochodr a skoro jsem se styděla, že jsem prosila kamaráda,aby zajel autem až dovnitř do areálu nemocnice a já nemusela nikam daleko pěšky.... Kdybych zavolala sanitku, asi bych se propadla studem, jak hysterická a nesoudná jsem v tu chvíli byla....
Jenže - z toho už jsem se dostala. Chování toho lékaře nebylo v pořádku, ne moje. Po konzultaci se svou gynekoložkou vím, že zavolat sanitku je NUTNOST a příště žádné vytáčení a náhradní řešení (snad už žádné příště nebude). Nenechat se nikým otrávit (v tomhle rozpoložení to však jde velmi snadno...) a dodržovat rady svého lékaře.
Dokonce i diagnózu máme stejnou, krásně se to ale upravilo v tomhle týdnu, je mi mnohem líp a snad už to tak zůstane. Načínáme pátý lunární měsíc a už se na mimi moc těšíme.
Takže, vím přesně, čím jste si prošla a musíme se takovým hloupým a nepřemýšlícím lékařům bránit. Vždyť oni nemají žádný patent na rozum, i mezi nimi jsou špičkoví odborníci i pěkní fušeři jako všude jinde v životě!!
Přeju Vám už jen pěkné zážitky se Schovankou (a sobě taky), a nedejme se!!
Jana

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.