| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj!
Tak já letem světem zdravím,mě odpadl manžel už ve středu tedy fakt s velkou s chřipkou,to u něj snad ani nepamatuju,byt jsme mu oddělili spaní a s dětma jsem chodila s našim,tak dnes už opět Táda přes 38 a začínáí hrozně chrchlat,já mám úplně hrůzu,že zase bude mít po měsíci ATTB,snad ne, zítra jsme měli slavit,už mám připraveno na dort,tak vůbec nevím co :-( Já jezdím na čištění zubu a vypadá to,že ten zub půjde ven,protože byt tam dle rtg nic není,tak bolí svině!Pardon,ale mě už ty moje zuby fakt serou!!!
No nic,na mě už ta chřipka leze asi taky a tak jsou od nás super zprávy:-)

No tak paráda,tudle zimu si fakt užíváme v teple domova a bacilů~:-D~:-D~:-D

pááá

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.