| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tyjo ještě že nebydlím v Africe, moje děti by musely jíst trávu ~:-D

Hradecký psychologu, nic ve zlým, klidně na to můžeš koukat jako na přání, co je otcem myšlenky, já na to zas koukám tak, že rozbalení a vysazení dvouměsíčního kojence učinilo přítrž vzteklému řevu a mělo za následek plnej nočník ~d~ Pro mě bylo podstatný, že přestal aspoň na chvíli ječet, ne že nezašpinil plínu. A fungovalo nám to báječně.

Takže jsem nevěnovala čas úvahám o kauzalitě a četbě vývojové psychologie, ale tomu, že při specifickém jekotu jsem dítě vysadila nad nočník. Protože to mělo daleko výraznější vliv na omezení řevu, než činnosti zmíněné na počátku tohoto souvětí :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.