| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já poprvé rodila akutním císařem, tatínek čekal s mou mamkou u boxu, kade ošetřili syna. podruhé jsem začala rodit normálně, ale po 12-ti hodinách kontrakcí po minutě (nekecám, manžel si to měřil) to skončilo akutním císařem, protože se syn přestával hýbat a já byla i po prasknutí vody na 4cm. Celých dvanáct hodin sem si řvala jak chtěla a nikdo neřekl ani popel, žádný holení ani klystýr jsem neměla(před začátkem kontrakcí jsem byla 3x na záchodě, prostě tělo se vyčistilo samo). Houpala jsem si ve sprše na baloně, válela se ve vaně, akorát na monitor jsem si lehala na takový velký letiště. Nikdo na mě nebyl nepříjemnej, uvařili mi čaj. Bylo to strašně krásný. Měla jsem tam manžel a dulu. Pak teda ten akutní císař, ale mám i na tohle krásný vzpomínky. První syn se mi narodil v 19-ti, druhý v 21-ti, mají 2,5 roku a 6měsíců. Poprvé Nové Město na Moravě-to nedoporučuju, mám z toho nehezký vzpomínky na chování personálu, podruhý Havlíčkův Brod- všichni milí a usměvaví od uklízeček po primáře.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.