| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

muj chlap si neustále píše s nějakou holkou i předemnou jak přes telefon tak přes notebuk.... prý kamaradka a prý si povídají o blbostech....no dobrá......
Tuhle sobotu muj přítel odjel odpoledne prý za sterjdou.... a byl tam celou noc a přijel druhý den odpoledne..uplně vyřizenej a lehnul na gauč a spal....mě to nedalo a vlezla jsem mu do telefonu a vzala si to číslo a psala jsem jí jako že jsem chlap.....a co zní nevylezlo.... že tahle noc byla krásná že jí v sexu velice překvapil atd atd... tak jsem jí pak napsala za sebe a začali jsme si psat....když mi řekla že nevěděla o tom že má rodinu a že to je takový lhář,,,,, no psali jsme si dlouho......a ještě dodala že se nedivý že spí když souložili celou noc..... no holky ja na něj vlítla a chtěla slyšet pravdu ......on byl nejdřív v soku co to tu povídam pak vzal tužku a papír napsal tam číslo a pry at volám at řeknu co jsem řekla jemu a pak mám jít do koupelny a tam si nafackovat.... a dal to prostě neřešil...... no on prostě zapíra.... ale ja prostě vím že to udal..... jinak jemu je 37 a mě 24 a máme krásného 4měsíčního chlapečka..... jo a jí je 19...... holky nevím co mám dělat..... jsem uplně vyžízená,,,,

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.