| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky,
tak vás zase po dlouhé době zdravím :-)
Máme se fajn, děcka chodí do školky, já si našla před vánocema brigádu, která se prodloužila na celý rok, tak jsem moc ráda, že můžu taky mezi lidi a vydělám nějaké korunky na přilepšenou.
Rodičák do 7 let je sice parádní, nemusím se stresovat kvůli častým návštěvám doktorů, ale být 7 let doma je fakt na palici.
Příští týden jedeme s Matýskem zase do lázní, byli jsme už 2x a pokaždé pomohly. Neměla jsem v plánu jet potřetí, ale na podzim se zase začala zhoršovat jeho levá ruka, používá ji jen, když musí, takže to pojedeme pořádně rozhýbat.
Také stále měříme jen 90 cm, řešili jsme to na endokrinologi a ejhle, dle rentgenu levé ruky odpovídá stáří 1-1,5 ročnímu dítěti, tedy je v růstu pozadu o 3 roky!!
Brali mu krev, teď čekáme na výsledky, ale už jsem byla pí Docentkou upozorněna, že budeme píchat každý den před spaním růstový hormon~n~ Také mi objasnila, že všechny Matýskovy problémy byly způsobeny porodem koncem pánevním~q~
No nic, nezbývá než vše vydržet a radovat se z toho, že je aslepoň po mentální stránce naprosto v pořádku~6~

V listopadu jsme byli na malém urologickém zákroku, takže jsme si pobyli 4 dny v nemocnici, naštěstí už dobrý, teď už jen pinďulu mastíme a kůžičku natahujeme - byl na plastice předkožky, nešlo mu přetahovat a měl věčně načůráno v gatích.
Eli je pěkná chytračka, zkouší co může a nemůže, takže válčíme jak se dá. Bohužel do lázní s náma jet nemůže, bude zase na hlídání u babičky, snad to rychle uteče a budeme brzo doma.
Už mě nebaví ta zima, moc se těším na zahrádku, až všechno pokvete.
Zkoukla jsem fotečky, parádně všichni rostete, jen tak dál.
Tak se mějte a zase se někdy juknu
Pa~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.