| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, u nás je to s odmlouváním momentálně taky lepší. Byla teď u nás pár dnů kamarádka - děti zatím nemá, tak jí to bylo i trochu vzácné a pořádně si Ondry užila. Bylo to vzájemné, byl spokojený, že se mu někdo pořád věnuje a vymýšlí ptákoviny :-)
Klekí - minule jsem se trochu omladila, psala jsem, že je mi 28 a přitom je mi už pár měsíců přes 29 :-) Moravu jsem už nějak nestačila specifikovat - jsme ze Vsetína. Chtěla jsem se tě zeptat - psala jsi, že máš ještě staršího syna. Jestli se nepletu tak 12 nebo 13. Tak by mě zajímalo, jak jsi spokojená (jestli se to tak dá nazvat) s tím větším věkovým rozdílem mezi dětmi. Nebo prostě tak vůbec na tvé zkušenosti. Jestli to nechceš rozebírat tady na diskusi, tak klidně i na mail, byla bych moc ráda. My totiž druhé dítko zatím neplánujeme, ale často přemýšlím, jaké by to bylo, kdybychom ho měli až za pár let atd. Tak mě zajímají zkušenosti druhých (manžel má o 6 let mladšího bráchu a moc spolu nevycházeli). Tak díky, jestli se ti bude chtít o tom něco napsat.
Jak se chystáte na Vánoce? My zatím nic moc, chystám se pustit do nějakého pečení, ale Ondra začal včera dost kašlat, tak nevím, jestli nebudeme předvánoční čas trávit maroděním.
Tak všem přeji pevné zdraví a pohodové přípravy na Vánoce. Ahoj Eva

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.