| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahojky..mám konečně chviličku. Obě holky zase marodný, zkoušely jsme to bez ATB..ale horečky se držely a kašlaly hrozně..tak máme opět ATB..poslední holky dobraly před vánocema. Tak už melu z posledního...páč mám doma všechny tři, holky soplí, ani jedna si neumí nos utřít natož vysmrkat....obě protivný jak jim není dobře, Anežka mě visí furt na noze a řve. Do toho kojení, pak musím nechat Vojtíška dlouho zvedlýho páč blindí hodně, někdy i hodinu po koju...no je to šílený. A když se mi sejde kojo když dávám holkám jídlo..tak je to na provaz.
Manža je už taky doma, má to samý a je mu zle. Tak pomáhá s nejnutnějším a jinak spí.
Modlím se aby to nedostal Vojtíšek...mě bylo nejhůř ve středu, měla jsem i horečku ale holt musím vydržet...kdo by se postaral o děti.

Nedočítám jen posledních pár....tak Markéto je mě líto že vám umřel pejsek a Kim to máte doma pěknýho raráška, tak ať je úrazů co nejmíŇ.
Luci gratulace k novýmu obchůdku, tak ať se daří!! A to zdraví je teda na prd...chjo...dieta asi až do konce života. NO člověk si zvykne, hlavně abys byla v pohodě a zvládala co budeš chtít zvládat!!


Anežka dneska vylezla na horní palandu ze strany, jen po pelestech ne po žebříku..je to taky pěkná opica.

Zase valím..všechny moc zdravím

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.