| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Markéto říkáš klid při chřipce jo? Tak to u nás naopak. V posteli neudržím Anežku ani omylem...takže ta lítá i s horečkou a Lucka sedí na gauči, nemůžu ju nechat v pokoji bez kontroly, a kouká na pohádky nebo poslouchá MP3 pohádky...ale Anežka ju furt obtěžuje, snaží se jí servat sluchátka, přepíná počítač apod. Ani jedna nespí víc než normálně, což se divím...já mít chřipku a moct spát..tak nedělám celej den nic jinýho.
Lucka smrkat umí, jenže jí musím kapesník podržet já..ona to neumí. Anežka zatím smrknout neumí, frká pusou...ale zase si utře ten nos sama a donese sobě i Lucce případně kapesník ze stolu z krabice..takže aspoň takhle.

Add nočník...my chodíme na záchod, páč tam chodím já, manža i Lucka..tak Anežka nočník nechce a chodí jak my. Donedávna se teda bránila děsně..ale pije hodně a plíny jen letěly...tak jsem začala vysazovat co nejčastěji..a už se občas stane přes den že má i suchou plínu, už třetí den ráno mívá suchou i tu noční...ale s kakáním je problém....to si nejradši zaleze do rohu a tam tlačí do plíny...když ju odchytím na začátku tak pak vykoná zbytek do záchoda v pohodě..ale jak ne...tak už smůla. Už se podařilo i párkrát že si řekla předem...pak má šílenou radost a hlásí hobínko kakaja sama. Ale já to zatím nehrotím..páč ji nemůžu hned běžet dát, když třeba kojím...a ona nevydrží narozdíl od Lucky...takže plánuju odplínkování na jaro...až budem na zahradě a bude lítat nahatá.
Vojtíšek je jedlík velikej, jí teda co 3 až 4 hodiny a v noci i dýl..oproti Anežce je zlatej..ale hodně pak blindí..tak jsem měla strach jestli přibírá...a podle kontroly toto pondělí je otesánek. Tak su v klidu.
Fakt je šílenej rozdíl mít spavý a nespavý dítě. U Anežky jsem si užila děsně..ta pila co dvě hodiny, taky hodně blindila takže taky dlouho držet po koju ale sotva jsem usnula tak zase chtěla pít...a jinak furt řvala když byla vzhůru. Takže jsem nestíhala nic.
Zato mít Vojtu jako první dítě..tak si lebedím...fakt se nabaští, odblinká, odkrká a pak spí jak pařez do dalšího koja. Takže bych stíhala všechno...takhle mám ještě ty dvě Jezinky na starosti, tak je to horší...ale je fakt zlatej!!! Snad mu to vydrží!!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.