| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Torri - kočárek váží 9 kg, miminko se v téhle verzi vozí až od 6 měsíců...tak to záleží na tobě, ale s fusakem je to stejné jako v x-landerovi. Co st týká stříšky tak to se rozhodně neboj ta je dost vysoká, mám 2 letýho klučinu má 94 cm a 16 kg a v kočáru byl ve fusaku a místa tam má požehnaně i co do výšky, Gessleiny jsou dost vysoké, takže do stříšky dítka jen tak nedorostou.
Ovšem ohledně skateu - to bych viděla jako problém, nezdá se mi tam dost místa, chce to vyzkoušet, já budu řešit stejný problém, ale já si budu kupovat F6 nástavbu na F4 podvozek a až bude druhý mrně ve věku, že ho budu vozit v tomto modelu tak druhej prcek už rozhodně skate potřebovat nebude :o), jinak v týhle verzi se mi tam nezdá dost místa, ta rukojeť je dost krátká, právě tím, že je kočár otočenej po směru jízdy, kdežto ty verze pro mimina jsou proti směru a tam pak místo je - ale pro jistotu já mám ještě x-landera x runu, tam si budu kupovat korbičku a tam je místa dost, tak to až zas tak neřeším - mám ho na chalupu, abych si tenhle kočárek neničila :o)))
Tak dobře pořeš, já jsem s ním jinak moc spokojená, zě mě je to něco mezi lehoučkým sporťákem a golfkama. Hodně štěstí při výběru ~3~~R^

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.