| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Delší dobu jsem tu nebyla, ale název této části diskuse mě přiměl k tomu, abych nějak reagovala:takže, čekám šesté dítě:-)..starší jsou ve věku 17pryč, 14, 11a1/2, 4 a 2a1/2..první tři mám z prvního manželství, pak jsem s nimi byla tři roky sama rozvedené, pak svatba s mladším bezdětným a teď tzv. druhé kolo...samozřejmě, všechny holky máme u sebe doma..myslím, že nikdo netrpíme chudobou materiální ani duchovní, myslím, že naše děti prožívají normální radosti a starosti jako jejich šŤastnější vrstevníci z tzv."normorodin"(tímto pojmem označuji rodiny 2+2)..Větší holky dělají 8mi letý gympl, všechny mají samé 1, všechny dělají sporty (závodně) a všechny chodily nebo chodí do hudebky na nástroje (housle,flétna, klavír). Povahou je každá dost jiná, společnou mají jen snad zodpovědnost a ctižádostivost..a snad i velkou emotivnost...menší už teď cvičení, plavání, lyžák...vztah velké malé -moc pěkný, velmi citový až mateřský..vztah velké navzájem -normál, takové soutěžení soupeření, při půjčení svetříku jednou ze skříně té druhé "lítají krávy", tak jako mezi jinými pubert.sestrami..vztah ´malých navzájem -normál..venku stojí při sobě, doma normální "ona mě kousla, ona mě škrábla, to je moje hračka"..manžel a já? snad normál: já pracuju externě, z domu píšu občas nějaké odbor publikace, učím 1-2x týdně na VŠ, manžel pracuje, ex manžel platí alimenty..
Myslím, že štěstí či pohoda v rodině není závislá na počtu dětí, i když to materiálního zabezpečení se to může promítat...ano, nelétáme už na Kanáry, ale jezdíme autem 2x vzimě na hory -letos 3x, v létě 2x dovolená, byli jsme v Itálii, ale radš šlapem po Jeseníkách či Krkonoších..
Znám spoustu špatně vychovaných jedináčků, dětí ze dvou, tří čtyř, pěti.šesti i více sourozenců..je to naštelováním vztahu matka-dítě, spokojeností matky se svým životem, spokojeností matky-otce a plno dalšími faktory..
Věřím, že se to špatně chápe plno normomatkám, měla jsem asi zatím asi vždy štěstí, vyšlo mi dětství, vyšla mi studia a sport dohromady, tak trochu mi nevyšlo první manželství -brali jsme se na škole a poznala jsem rozdíl mezi mladíkem studentem a advokátem, který se z něj pak stal:-(..ale i tak, vycházíme s ohledem na tři děti pořád dobře..a pak další štěstí,aniž jsem hledala, vdala jsem se znovu a mám další krásné, chytré děti...tož asi tak...jojojo, někdy toho mám taky dost, ale to vy všechny asi taky, ne?:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.