| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Holky tak jsme se přidaly do řad marodů....~n~
Ještě v úterý byla úplně dobrá. Ve středu byla ještě ve školce na karnevalu (dám na FB fotky). A pak ve středu v noci horečka. zelená rýma. mrzutá.
Takže jsem dneska ráno s ní jela k dr. pro paragraf ~n~~n~~n~ ach jo. už mě to štve, že tam nejsem. Vezla jsem tam dneska dopo lístek na paragraf, a bylo mi smutno z toho že musím jít domů ~7~ byla jsem tam dva týdny, a zas domů. ~7~
No měli tam z toho lidi pozdvižení, že tam vidí prcka :-) tak jsem si vyplnila docházku na pc, aspon jsem si zkontrolovaa maily, vzala jsem si tam věci z šuplíku (angličtinu, foťák - chtěla jsem vkládat včera fotky na FB), jídlo z ledničky. a jely jsme.
Včera jsme měli celý den od osmi do půl páteé školení na excel pro pokročilé. naštěstí v češtině. dozvěděla jsem se tam tolik nových věcí - byla jsem taaaak nabitá informacema. že jsem z toho ani nemohla usnout, jak jsem byla spokojená :-) (dělám v excelu celý den)
tak to jsem ráda, že jsem o to školení nepřišla.
Dneska spala od dvou do půl šesté. ted si kreslí.
Dr mi dala jen Pamycon - antib.kapky do nosu. Ale je to zážitek jí to kápnout. katastrofa ~q~ ona je zvyklá si stříkat do nosu, ale kapat...~q~ a dávat prý léky od snižování teploty, hodně pít a ležet.
Akorát se bojím toho, že to chytím já a pak se starat o ni nemocnou... však to znáte...
mamka od pondělí nastupuje do nemocnice na operaci ramene. Tak jsem jí malou nechtěla dávat na hlídání, at to nechytí, a nemusí jí tu operaci odkládat. A stejně bych příští týden musela být doma.

Evisto, jj, věřím, že ti bude smutno ~7~ a ta technická.... :-) nevím, proč jsem napsala "4roky" - asi překlikla :-)

Tak marodi - hlavně Vikča - ať je brzy líp ~6~
Jo a myslím, že tam doporučovali na té diskusi dr.Bláhovou, jestli si to jméno dobře pamatuju.

Jdu dát na FB fotky mojí malé motýlkové víly :-)
(aspon to stihla, hrozně moc se těšila na pátek - mají akci "africké bubínky" - návštěva nějakých hudebníků - povídání o africké kultuře ~n~)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.