| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mezi mym Stvoritelem a mnou, pouhym stvorenim je propast tak velka, ze ji ani nelze popsat.Ta je ale vrchovate vyrovnana nasi vzajemnou Laskou, pokud mu odevzdavam sebe cele, abych uz nebyla ja, ale On ve mne a kdyz vytrvam s Jeho pomoci v Milosti posvecujici...To je nas zivy vztah..Andele, kteri se ani na vterinu neuchylili od Jeho vule, Ho vidi tak, jako my lide na zemi ne../az na vyjimky, ktere On sam vybere/..
A vidi ho jako dokonale MILUJICIHO a dokonale SPRAVEDLIVEHO zaroven.Jedno nemuze ukratit druhe.Tezko pochopitelne pro bezneho telesneho cloveka.

V hlave mi zneji prezpivane Zalmy Davida, tak velkou mam radost ze zivota s Nim..
"..Ustavičně chci velebit Hospodina, vždy bude v mých ústech jeho chvála. V Hospodinu nechť se chlubí moje duše, ať to slyší pokorní a radují se..."
" Dobrorec ma duse Hospodinu, a cele nitro me, Jeho jmenu svatemu..!Z 103
...........

Nat - tvuj pohled na druhe i na sebe sama je ILUZE, stejne jako toho farizeje z Pisma, o kterem v podobenstvi mluvi Kristus

Lk 18,9-14
"Dva lidé šli do chrámu, aby se modlili, jeden byl farizeus a druhý celník.
Farizeus se postavil a modlil se v duchu takto: "Bože, děkuji ti, že nejsem jako ostatní lidé: lupiči, podvodníci, cizoložníci nebo i jako tamhleten celník. Postím se dvakrát za týden, odvádím desátky ze všech svých příjmů." Celník však zůstal stát vzadu a neodvažoval se ani pozdvihnout oči k nebi, ale bil se v prsa a říkal: "Bože, bud" milostiv mně hříšnému."
Říkám vám: Celník se vrátil domů ospravedlněn, ne však farizeus. Neboť každý, kdo se povyšuje, bude ponížen, a kdo se ponižuje, bude povýšen."

Proto i ja si preji byt ta nejnehodnejsi a nejbidnejsi ze vsech vas pred Nim..At mi Sam vyhradi pak udel spravedlivy.Nepreji si nic, jen kdybych mohla mit to nejposlednejsi misto u Jeho stolu v Jeho kralovstvi a tak byt uz navzdy s Nim..

Mne Jeho pouceni a Rad nepripada nijak obtezujici, ani zatezujici, nepovazuji Jeho dokonaly RAD a poslusnost za mrtvou.Vzdyt i andele POSLOUCHAJI ty, ktere jsou v hierarchii nad nimi a jelikoz vsichni jsou poslusni svate vuli Otce, poslouchaji vlastne v sobe vzajemne sveho nejvyssiho predstaveneho - sveho Stvoritele.Proto vim, ze se posloucha k vuli Otce, kvuli nicemu jinemu a nic dalsiho nepotrebuji vedet.Chapu rozmer a dulezitost poslusnosti a konam ji rada, protoze vim, koho posloucham.Hospodinova slova "poslusny nezabloudi.."
Vse delam pro Neho a to mi doprava radost ze vseho, cokoliv konam..Jsem stastna a mam z takoveho B-hu odevzdaneho zivota radost, ktere se zatim nevyrovnalo nic ze sveta..On je me blaho, ma radost, me vse..Me srdce stvoril pro sve, proto jsem Mu ho pravem vedome vydala.Zadne lidske "zalibeni", se nevyrovna tomu, co On ve mne otevrel k sobe..A prece nikdo v mem okoli z mych bliznych nestrada, ze bych ho ochuzovala o svou lasku k nemu..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.