| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak mám dotaz. Manžel dostal nabídku práce do Malajsie na 3roky a já jsem z toho hodně rozpoložená, protože nevím, jestli jet nebo ne. Samozřejmě manžel by bez nás nejel. Problém je, že má syn nastoupit do školy. Určitě je možné chodit i tam, všechno bych si musela zjistit. Anglicky jsem se dávno učila, ale jen 2roky. Takže bych musela absolvovat ještě před odjezdem kurzy angličtiny, ale to je to nejmenší. Mám obavy i kvůli podnebí, protože je tam tropické, období dešťů a sucha. Jeli bychom kousek od hlavního města Kuala Lumpur, takže do velmi civilizovné oblasti. Zdravotictví je tam na vysoké úrovni a kriminalita minimální, lidé vstřícní...všechno je velmi lákavé, nové prostředí, nový život, jen mám obavy z cizích nemocí, ale to taky není to hlavní. Myslím, že jak Barča, které byl rok, tak Ríša by to nesli lépe než já. Chvílemi jsem nadšená z nového, krásného, nepoznaného, ale chvílemi je mi mooooooc úzko, že odsud odjedem. Mám obavy, abych nelitovala, ať se rozhodno jakkoliv.Mám strach i ze zemětřesení, tsunami, záplavami...prostě smíšené pocity a nemůžu se z toho vyhrabat. Na rozhodnutí nám dali týden, ale jeli bychom tam až nejdřív předpokládám v létě. Manžel je docela nadšený, protože jeho práce ho již nenaplňovala a míří výš ´v kariéře, je to možnost většího výdělku. Jen nevím, jestli většinu času tam nestrávím sama, ale zase budu navštěvovat kurzy angličtiny, tak to asi uběhne, zkrátka jsem v koncích...proto píšu sem,abyste mi poradily, co byste dělaly jako nezávislí pozorovatelé. Děkuju za každý názor...a přátele tu máme, které beztak vidíme jen 1x za půl roku a samozřejmě rodičové jsou z toho smutní a já také kvůli nim. tak prosím piště pište....díííííííííííík

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.