| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

me vysel tripple test 1:100. na genetickou konzultaci jsme sli, protoze nas tam neposilali kvuli Downovi, ale kvuli Edwardsovi. reci o tom, ze dite neprizije, pokud tento syndrom ma a nuceni jit na odber plodove vody.. delali mi napred UTZ a potom teprve odber, ale uz podle UTZ mi doktor rekl, ze by to melo byt v poradku, ze nic nevidi (byla jsem v Prenatalu v Brne loni v cervenci). Nicmene dva tydny jsem cekala na vysledky a mela jsem daleko vetsi strach, nez kdybych tam nesla. navic to docela bolelo :-) doktor zadne sˇani s mladou pani, zadne upozorneni, rovnou mi tam bodnul jehlu ;-) ale asi za dva dny uz to bylo v pohode..
nicmene, pokud mas riziko 1:200 a na Downa (je to hloupe takto rict, ale neni to VVV neslucitelna se zivotem) a sama jsi rekla, ze si miminko nechate i kdyz by nebylo vse OK (ale urco bude ;-) ), tak je to podle me zbytecne.. navic na te konzultaci do vas budou hucet,ze to je hloupost si takove dite nechat atd. nevim.. na odber ty vody bych nesla byt tebou..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.